| Typ silnika | 4 Cyl |
| Pojemność skokowa (cm³/cal³) | 1582 cm³ / 97 in³ |
| Ilość zaworów | 16 |
| Moc | 110KM / 81kW przy 4000obr/min |
| Moment obrotowy | 260Nm / 192lb ft przy 1900obr/min |
| Napęd | Przedni napęd |
| Skrzynia biegów | 6MT |
| Długość (cm/cali) | 450 cm / 177.2 in |
| Szerokośc (cm/cali) | 178 cm / 70.1 in |
| Wysokość (cm/cali) | 148 cm / 58.3 in |
| Rozstaw osi (cm/cali) | 265 cm / 104.3 in |
| Masa własna (kg/lbs) | 1420 kg / 3131 lb |
| Pojemność bagażnika (dm3 / cu ft (US)) | 528 L / 18.6 ft³ |
| Pojemność zbiornika paliwa (l / gal (US)) | 53 L / 14 gal (US) |