| Motor Type | V6 |
| Inhoud (cc/Cid) | 4300 cm³ / 262 in³ |
| Aantal kleppen | 12 |
| Kracht | 190pk / 140kW @ 4400tpm |
| Koppel | 339Nm / 250lb ft @ 2800tpm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Versnellingsbak | 5MT |
| Lengte (cm/inches) | 450 cm / 177.2 in |
| Breedte (cm/inches) | 172 cm / 67.7 in |
| Hoogte (cm/inches) | 166 cm / 65.4 in |
| Wielbasis (cm/inches) | 255 cm / 100.4 in |
| Gewicht (kg/lbs) | 1596 kg / 3519 lb |
| Inhoud kofferbak (dm3 / cu ft (VS)) | 844 L / 29.8 ft³ |
| Inhoud brandstoftank (l / gal (VS)) | 72 L / 19 gal (US) |