| Motor Type | 4 cyl |
| Inhoud (cc/Cid) | 1490 cm³ / 91 in³ |
| Aantal kleppen | |
| Kracht | 95pk / 70kW @ 5800tpm |
| Koppel | 130Nm / 96lb ft @ 4000tpm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Versnellingsbak | 5MT |
| Lengte (cm/inches) | 398 cm / 156.7 in |
| Breedte (cm/inches) | 159 cm / 62.6 in |
| Hoogte (cm/inches) | 137 cm / 53.9 in |
| Wielbasis (cm/inches) | 245 cm / 96.5 in |
| Gewicht (kg/lbs) | 940 kg / 2072 lb |
| Inhoud kofferbak (dm3 / cu ft (VS)) | L / 0 ft³ |
| Inhoud brandstoftank (l / gal (VS)) | 50 L / 13.2 gal (US) |