| Typ silnika | 4 cyl Boxer |
| Pojemność skokowa (cm³/cal³) | 1362 cm³ / 83 in³ |
| Ilość zaworów | 8 |
| Moc | 72KM / 53kW przy 6000obr/min |
| Moment obrotowy | 100Nm / 74lb ft przy 3600obr/min |
| Napęd | Przedni napęd |
| Skrzynia biegów | 4MT |
| Długość (cm/cali) | 400 cm / 157.5 in |
| Szerokośc (cm/cali) | 150 cm / 59.1 in |
| Wysokość (cm/cali) | 140 cm / 55.1 in |
| Rozstaw osi (cm/cali) | 246 cm / 96.9 in |
| Masa własna (kg/lbs) | 840 kg / 1852 lb |
| Pojemność bagażnika (dm3 / cu ft (US)) | L / 0 ft³ |
| Pojemność zbiornika paliwa (l / gal (US)) | 50 L / 13.2 gal (US) |